KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15712025
nr 1571 2025
Alex Smart, (f. 1988, Ukraina). "Modern Prometheus". Signerad, daterad 2022. Oramad. Olja på pannå, 110x64
måndag 16 oktober 2023
kl 19:36:00
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE